" Užívejme života, dokud to jde! "

Říjen 2015

NIKDY nezapomeneme na TEBE!

25. října 2015 v 19:24
Byl to nejlepší kámoš, byl pro mě něco jako sourozenec! On si uměl užívat života jako nikdo jiný! Čas s ním NIKDY nebyl zbytečný! Teď se nám všem život změní, protože on tu není! :'( Pořád tomu nemůžu uvěřit, že to je realita a ne zlý sen, ze kterého bych se chtěla probudit a on by tu byl ještě mezi námi! :'( Budeš NAVŽDY v naších srdcích! NIKDY na tebe nezapomeneme! :'( Chybíš nám tu! Upřímnou soustrast RODINĚ, PŘÍTELKYNI a všem, co ho znali, tak jako já! :'( Odpočívej v pokoji!!! :'(10 důvodů, proč jezdit na motorce

22. října 2015 v 16:46
Brala jsem to z většiny citátů o motorkách/MX... :)
  • 1. Pocit volnosti!
  • 2. Ikdyž nás hodí 100× o zem, bolí to méně než zlomené srdce!
  • 3. Je při nás, když je to potřeba!
  • 4. Dokáže rozveselit pohledem na ní!
  • 5. Hučící motor je naše hudba!
  • 6. Na cestách motorkáři potkávají RODINU!
  • 7. Přináší nám štěstí do života!
  • 8. Naše srdeční záležitost! ♥
  • 9. Tlukot naších srdcí, ladí s taktem motoru!
  • 10. Je to náš životní styl!
Pár citátů:

"Když nasadíš helmu, pohled na svět je jiný!"

"Motor v duši, benzín v krvi!"

"Pro tebe to je JEN MOTORKA. No ta JEN MOTORKA je pro mě něco úžasné. Ta JEN MOTORKA mě sice hodila 100× o zem, jenže rozhodně to bolelo méně, než zlomené srdce od tebe. Ta JEN MOTORKA byla při mě vždy, když to bylo třeba. Ta JEN MOTORKA mě dokázala rozveselit už jen pohledem na ní, není to ještě jízdou. Takže si neotvírej hubu na ty JEN MOTORKY, protože pro někoho jsou ty motorky všechno, co mají!"

"Žiju ve vlastním světě, ve světě, kde hučící motor je hudba a já si sám/sama určuju, jakou hlasitost chci slyšet!"

"Motorkáři na cestách nepoznávají přátelé, ale RODINU!"

"Každý kilometr je můj cíl. Každý pád je moje motivace. Každá cesta je mojím domovem. Jsem hrdý/á na to, že jsem motorkář/ka!"

"Milovaná motorka vám bude sloužit do konce života, pokud na ní budete jezdit dostatečně rychle!"

"Ten pocit, když se tlukot tvýho srdce, ladí s taktem motoru!"


Život pozpátku

16. října 2015 v 12:01
Představte si, kdyby byl život úplně pozpátku. Jaké by to asi bylo? Představte si, že se narodíte styrými lidmi a najednou omládnete ( stanete s e " týnejdžry " ). Neříkám, že by to nebylo aji špatné, ale myslím si, že život je takovej, jaký je. Jasně zestárneme a zemřeme, ale jak by to asi bylo, kdyby to bylo pozpátku. Jestli lepší nebo horší, to se nikdy nedozvíme, leda v naších snech nebo představách. Upřímně podle mě si myslím, že život je i tak fajn, jaký je a jaký si ho uděláme, takový bude. Ikdyž bude lepší nebo horší, pořád je důvod na úsměvy. Jednoduše žíjme dokud to jde a užíveme si život takový, jaký je. :)

Omlouvám se, že tento článek je kratší než předchozí, ale vůbec nevím ani, co k tomuto dodat. Třeba mě něco ještě napadne, kdyžtak doplním. Děkuju, že čtete můj blog. :)


Schopnost lišit se

8. října 2015 v 20:59
Je vůbec " schopnost lišit se " schopností? Není to pouhá finta? Myslím si, že to ani není schopnost. Je to o tom, kdo a jak se změní. Je to vlastně vlastnost, jiná vlastnost než je v tom druhém. Přece jen, každý jsme jiný, máme svoje vlastnosti, svůj charakter, svoje koníčky a svoje volby. Neměli bychom soudit druhé, podle toho jací jsou a jak vypadají. Každý by se měl nad tím nejdřív zamyslet, jak on sám či sama se chová ve společnosti. Nem ěli bychom odsuzovat ostatní, když samy jsme třeba i někdy horší. Ani popravdě nevím, jak mám vysvětlit schopnost lišit se, protože každý má na to jiný názor a každý si může myslet cokoliv chce a napsat o tom mnoho vět. Pokud každého baví něco, tak proč se řídit podle ostatních? Přece jen, žijeme ve svobodném světě a měli bychom dělat to, co chceme my a ne to, co chcou ostatní. Nejsme žádnými otroky. Zkrátka a jednoduše, dělejme co nás baví, protože každý je jiný, nemůžeme být přece stejnými, jako ti druzí. Nejjednodušší by bylo, kdyby se starala každý sám o sebe a ne o druhý. :) Ano, vím, že to je teď takový pomotaný, upřímně mě trochu dalo zabrat tohle napsat, protože vůbec jsem neměla ani tušení, co k tomuto napsat. :) Někdy to je až příliš složité. :)


Kdybych se stala milionářkou

2. října 2015 v 17:40
Co by se změnilo, kdybych se stala milionářkou. Zkrátka a jednoduše všechno. Přece jen peníze ( ikdyž se říká, že peníze nejsou v životě ani moc důležité ), přesto je to pravý opak. Za ně se dá koupit v této době téměř i ty neobyčejné věci, například " láska za všechny peníze " nebo i přítelství, jenže se navzájem budou dále pomlouvat. Má vůbec cenu si toto kpovat, když to můžeme mít zadarmo, aniž by jsme ze sebe nedělali " bohatý frajírky/ frajerky " ?! Upřímně, abych řekla, vím že možná odbíhám od tématu, ale patří to tam, bohužel. Jasně změnilo by se vše, ale nezjistíme, jaké by to bylo, kdyby jsme se stali milionáři, protože realita u každého z nás je jiná. Člověk by neměl brát ohledy na to, jestli je druhý bohatý či chudý. Každý je nějaký. Sice ho může někdo ovlivnit, ale neměl by se jen tak vzdávat toho, jak se chová, co má, s kým se baví a s kým ne, protože je to každého z nás věc, jeho život a jeho story. Někdy je naopak lepší nemít moc peněz a žít z toho, co máme. Většinou, kdo má peníze, je " rozmazlený fracek " - ať už je jedináček nebo má sourozence. Sice se peníze hodí, ale někdy zase ne, ikdyž je lepší mít aspoň něco, než nic. Peníze nejsou všechno v naších životech! :)

Možná si budete říkat WTF, co to je za článek, nedává vůbec smysl a podobné věci. Můj názor to byl a každý by se nad tím mohl aspoň trochu zamyslet. Souvisí to s dnešní dobou, životem a vlastně i ve všem. Souvisí to i s články, které se například píšou na "téma týdne " , ne sice všechny, ale aspoň jeho část. Tak pokud máte na tento text negativní pohled/názor - nemám vám to za zlé, každý má názor a nemusí se mu líbit vše, co někdo napíše či řekne , ale přesto bych chtěla vidět aspoň pár kladů, pak vím, že má cenu nadále pokračovat ve psaní, že vás baví číst moje články. To vy mi dáváte naději pokračovat v tom, co tu píšu a o čem píšu. :)