" Užívejme života, dokud to jde! "

Kdybych se stala milionářkou

2. října 2015 v 17:40
Co by se změnilo, kdybych se stala milionářkou. Zkrátka a jednoduše všechno. Přece jen peníze ( ikdyž se říká, že peníze nejsou v životě ani moc důležité ), přesto je to pravý opak. Za ně se dá koupit v této době téměř i ty neobyčejné věci, například " láska za všechny peníze " nebo i přítelství, jenže se navzájem budou dále pomlouvat. Má vůbec cenu si toto kpovat, když to můžeme mít zadarmo, aniž by jsme ze sebe nedělali " bohatý frajírky/ frajerky " ?! Upřímně, abych řekla, vím že možná odbíhám od tématu, ale patří to tam, bohužel. Jasně změnilo by se vše, ale nezjistíme, jaké by to bylo, kdyby jsme se stali milionáři, protože realita u každého z nás je jiná. Člověk by neměl brát ohledy na to, jestli je druhý bohatý či chudý. Každý je nějaký. Sice ho může někdo ovlivnit, ale neměl by se jen tak vzdávat toho, jak se chová, co má, s kým se baví a s kým ne, protože je to každého z nás věc, jeho život a jeho story. Někdy je naopak lepší nemít moc peněz a žít z toho, co máme. Většinou, kdo má peníze, je " rozmazlený fracek " - ať už je jedináček nebo má sourozence. Sice se peníze hodí, ale někdy zase ne, ikdyž je lepší mít aspoň něco, než nic. Peníze nejsou všechno v naších životech! :)

Možná si budete říkat WTF, co to je za článek, nedává vůbec smysl a podobné věci. Můj názor to byl a každý by se nad tím mohl aspoň trochu zamyslet. Souvisí to s dnešní dobou, životem a vlastně i ve všem. Souvisí to i s články, které se například píšou na "téma týdne " , ne sice všechny, ale aspoň jeho část. Tak pokud máte na tento text negativní pohled/názor - nemám vám to za zlé, každý má názor a nemusí se mu líbit vše, co někdo napíše či řekne , ale přesto bych chtěla vidět aspoň pár kladů, pak vím, že má cenu nadále pokračovat ve psaní, že vás baví číst moje články. To vy mi dáváte naději pokračovat v tom, co tu píšu a o čem píšu. :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 queensstyle queensstyle | Web | 16. října 2015 v 15:57 | Reagovat

Zajímavý článek :) myslím, že to je pravda to o čem si psala :) Jako říká se, že na penězích nezáleží, že to není podstatné atd. ale já také myslím že je. Sice když jsou lidé bohatí tak si múžou ledacos dovolit, ale když mají nějakou nemoc co se nedá vyléčit, tak jim ty peníze moc nepomůžou :/ Jinak vážně fajn článek :)

2 thoughtwriting thoughtwriting | 19. října 2015 v 6:43 | Reagovat

[1]: Děkuju moc. :) Sice si můžou bohatí dovolit, ale k čemu jim to je. Nejcenější věci jsou zadarmo - láska,přátelství,rodina.... :) To je důležitější než peníze. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama