" Užívejme života, dokud to jde! "

Listopad 2015

Naposledy

28. listopadu 2015 v 21:40
Co to vůbec znamená, když se řekne, že je něco úplně naposledy?! Podle mě to vůbec není, že je to úplně něco posledního v životě, co jsme dokázali a čeho jsme dosáhli apodobně... Je to něco, když něco/někoho v životě ztratíme a čas se nedá zastavit nebo vrátit zpátky, ikdybychom si to přáli. Přejeme si vrátit naše rozhodnutí, ale nejde to. To, co jsme udělali, způsobili či někomu ublížili nás provází pozbytek života. Naposledy....u lásky to tak nemusí být například:. loučíte se vzájemně a večer si dáte poslední pusu, ale když se zamyslíme... není to naposledy co se vidíte, přece se znovu sejdete a budete trávit krásně chvilky nadále se svými milovanými. Naposledy...znamená někoho ztratit navždy, ať už to je přátelstvím nebo umrtím. Ztratit někoho blízkého hodně bolí, proto vzpomínejme na krásněé chvilky s něma ( vzpomínky zůstanou navždy v našem srdci a jen my můžeme vědět jak to bylo doopravdy... nikdo nám je nevezme, ať se děje, co se děje ). Užívejme si života dokud to jde. Nikdy nic není naposledy ( pokud to tak nebudeme chtít )! Říká se " KONEC JE NOVÝ ZAČÁTEK " , proto by jsme se tímto heslem měli držet. :)


Život bez kouzel

21. listopadu 2015 v 15:35

Myslíte, že jde žít život bez kouzel? Já myslím, že dá, protože vlastně když se zamyslíme, kouzla jsou všude kolem nás. Kouzla máme i samy v sobě. Už jen to, že se do někoho zamilujeme a strávíme s ním/ní celý život je kouzlo. Kouzlo je také trávení volného času s rodinou - Vánoce ( " kouzlo Vánoc " ). Každá důležitá chvilka s někým trávená ( ať už s kamarády, s našími milovanými.... ) je kouzlo. Darovat někomu čas je vzáčnější, než si myslíme, protože nám na něm/ní opravdu záleží. Kouzla jsou všude kolem nás, jen je musíme cítit a prožít! :)


Síla slov

10. listopadu 2015 v 21:31

Co si vlastně pod tímto tématem představit " SÍLA SLOV " ?! Podceňujeme většinu slov, co se řeknou ( například někomu něco řeknete, myslíte to s ním dobře ). Většinou, to je tak, že něco řekneme a pak toho litujeme a ty slova nejdou vrátit zpátky. Někdy i to co řekneme, ti druzí toho mohou zneužít, aniž by si uvědomili, jak Nám ubližují. Jasně každý říká ty " sračky " apodobně, ale co je moc toho je příliš. Jako fakt hejtovat přes webové stránky?? To je dost velká ubohost, ale co takhle říct slova do očí?! To už odvaha ustupuje a zcela zaniká. Jsme nenávidění, pro to, co řekneme ať už špatného či dobrého, každý si může myslet to svoje. Každý má jiný názor, jiný pohled na svět apodobně, dusí to v sobě, radši zůstávají vzadu, nic neřeknou a je to OK a ti co říkají svůj názor jsou hned špatní - vítejte ve 21. století! Že je nemožné, to co děláme? To ani náhodou! Vše je možné, ale bohužel hejty se číří dál, upřímnost zaniká a závist narůstá! Někdy je lepší mlčet a nic neříkat! Neplýtvejme slovy na ty, na kterých nám nezáleží, plýtvejme slovy pro ty, na kterých Nám OPRAVDU záleží!!! :) :)