" Užívejme života, dokud to jde! "

Prosinec 2015

Mé druhé já

26. prosince 2015 v 14:12
Jaké je vlastně mé druhé já? Hledat sama sebe je někdy těžší, než si myslíme. Hledat své druhé já, je ještě těžší. Kdo jsme, co umíme a jak to můžeme rozvinout dále. Dříve jsem ho neobjevila, ale teď vím, že mé druhé já je to, co dělám a baví mě... snažím se to rozvíjet dále. Před rokem jsem si řekla, proč nezkusit něco nového a rozvíjet se v tom. Ano bylo to ta, že jsem si koupila zrcadlovku, abych zkusila fotit a pak jsem se dostala k psaní článků a nakonec tohoto blogu a baví mě to. Já doufám, že u toho zůstanu... to je mé druhé já skrytá identita. Jasně možná mě pár lidí zná, ale neví o mě všechn o... neprošli mou cestou, kterou jsem prošla já a nic neví, co se stalo v mém životě nebo, jaký jsem měla výběr z několika možností a přesto se najdou závistivci, kteří to chcou zkazit. Ale mám pro Vás novinku...mé druhé já nezkazíte.... radši bez kamarádů a mít fakt jenom pár, než se vzdávat toho, co mě baví. Hledejte své druhé já a rozšiřte ho, každopádně se ho nevzdávejte a jděte si za svými sny a ideály.


Ideální svět

18. prosince 2015 v 14:36
Jak by asi vypadal můj ideální svět? Musím se opravdu přiznat, že mě toto téma zaskočilo, protože ikdyž bych si ho představovala ve snu, tak se ani nesplní nebo nemusí splnit vůbec. Čím víc nad tím přemýšlíme, tím více se sen oddaluje a nebo všechno jde do sraček. Tento svět už nikdy nebude ideální aťse děje, co se děje. Vidíme kolem sebe, co se děje a nikdy už to nemusí být lepší. Ale když už, tak si představme svět, kde nejsou počítče konkrétně internet.... každý den u něho ztratíme více času než si myslíme a skutečný svět tam venku nám uniká, přes něj se dají zneužít informace o nás. Bez mobilů.... jdete po ulici a vidíte, jak každý drží v ruce mobil, jdete přes silnici a jak se tak do něj koukáme píšeme SMS nikdy nevíme, jaká nehoda se může stát. Všude mír, žádné války.... proč vlastně jsou? K čemu to je? Dokázat něco, co nikdo nemůže... ale kolik kvůli tom ů životu padne mrtvých k zemi ( děti, ženy... ). Utéct z tohoto světa můžeme leda tak, že si pustíme hudbu naplno a představujeme si ideální svět, jako by jsme v něm byly. Někdy je těžké si něco představovat, pak se vzbudíme a skutečnost je jiná. Žíjme naplno, dokud je to ještě možné. Nevíme, co se může ještě stát!! :)


Hledání sama sebe

11. prosince 2015 v 17:23
Někdy přemýšlím, kdo vlastně jsem a jak se mohu změnit. Proč tu vlastně každý z nás je na tomto krutém světě. Každý tu má nějaké poslání, které musí sám/sama naleznout, ať to je sebevíce nebezpečné. Najít sama sebe je těžké, ale co už.. život je boj a stojí za to. Děláme to, co nás baví, děláme bláznivé věci ikdyž se to někomu nelíbí... no a co? Každý má právo hledat se. Nevíme kým, čím můžeme jednou v životě být. Někdy ani nejsme tím, čím by jsme chtěli. Hledání je nekonečné. Někdo hledá celý život a nenalezne nic. Někdo hledá chvíli a už ví, kdo to je. Nikdy náš život nebude dokonalý, ale bude takový, jaký si ho my uděláme. Potkáme ty, kteří nás chtějí zničit, ale my musíme být silní a nevzdávat se ničeho, co nám život přinesl. Někdy i nejkrutější chvilky můžou být pro nás poučením a nalezením, tím, kdo vlastně doopravdy jsme! Važme si každé chvilky, kterou prožijeme! :)