" Užívejme života, dokud to jde! "

Leden 2016

Čekám

31. ledna 2016 v 17:43
Jak jsem uviděla toto téma týdne, nenapadalo mě, co k tomu mám napsat. Pak jsem si uvědomila, že čekání na něco je zbytečné. To víme i ze svých životů a zkušeností. Má opravdu cenu na něco čekat? Já myslím, že ne. Pokud budeme neustále čekat, může být na to ostatní pozdě. Někdo celý život čeká na lásku a někdo na štěstí. Proč tomu vlastně tak je ? Čekání je téměř zbytečné, potom nám utíká celý život a nenadějeme se!

Proč jsem vlastně dala tento obrázek k tomu?
Čekáme, že výjdeme se svým sourozencem, ale nědy tomu i tak nemusí být.

Čekáme na spousty věcí, ale většina z nich je zbytečný. Neuvědomujeme si, že jsou mnohem důležitější věci kolem nás. Někdy nám ani nedochází, na co vlastně čekáme. Každý den na ně co čekáme, al otázka je jestli se toho i někdy dočkáme. Má vůbec cenu na něco čekat a nebo si spíše užívat života? Upřímně, každý by si měl užívat života, dokud tu je a nečekat na zbytečnosti, které se ani nemusí splnit!

Největší chyby

24. ledna 2016 v 14:15
Jednou si každý uědomí svou největší chybu v životě, ale hold nikdo neni dokonalý a každý dělá chyby. Říká se, že chybama se člověk učí a myslím, že to je pravda. Ikdyž uděláme chybu....poučíme se a už jí neuděláme. " Do stejné řeky dvakrát nevstoupíš! " To někdy není pravda. Například když někoho doopravdy milujeme a pak se pohádáme a rozejdeme. Přesto nás k němu či k ní něco přitahujeme a můžeme být s ní nebo s ním podruhé znovu. Někdy si ani chyby nemusíme uvědomit a uděláme je několkrát zasebou, ale i tak se potom poučíme. Jak jsem psala hned ze začátku...nikdo není dokonalý! Každý je nějakej, nějak se chová, má charakter a dělá chyby. Nikdo neví, jaké možnosti měl ten druhý, a proto co koliv udělá, tak bychom ho měli podpořit. Hlavně v nejtěžších chvílí jeho života. Praví přátelé se poznají, až kdo s tebou zůstane a podpoří tě nebo pomůže! Buďme rádi za ty, kteří nás berou takový jací jsme i s našemi chybami. :)