" Užívejme života, dokud to jde! "

Baví mne žít

7. února 2016 v 21:38
Dlouho jsem dumala nad tím, co k tomuto tématu týdne napsat. Ale nakonec vlastně proč nad tím přemýšlet, když to je celé o mě a mém životě, o tom co se kole m mě děje nebo událo v posledních dnech a chvílí a koho jsem v životě potkala a nebo naopak ztratila.


Někdy je život krutý, ale přesto stojí za to žít, ať už se děje, co se děje. Každá hodina, minuta,sekunda a chvíle stojí přece jen za to. Neuvědomujeme si, jak nám život utíká a natož naložit s časem v životě. Nikdo nemá na nic čas a nebo ani náladu. Ale proč by někoho nebavilo žít?
Někdo má problémy v rodině, lásce... Chce život skončit, ale ublíží více lidem kolem sebe než sobě.
Proto si říkám, že jsem za život ráda a za lidi, které jsem v posldních letech potkala. Také jsem ráda za ty, kteří se mě snažili podkopnout nohy, abych nikdy nevstala.... smůla, ikdyž jsem měla několikrát podražené nohy, vstala jsem... ať už sama nebo s pomocí kamarád či rodiny. Jsem ráda za svou rodinu, nic nen í důležitého na světě než oni. Jsou tu pro nás vždy. Mít úplnou rodinu je něco úžasného... většina dětí už v této době nemá tatínka nebo maminku, proto jsem ráda, že mám obadva. Občas se s bratrem hádáme, ale i tak mít sourozence znamená mít přítele na celý život ( jasně někdy to takto není, ale časem se může stát zázrak ).Další důvody, proč mě baví žít jsou, že dělám to co mě baví.. ať s eděje, co se děje. Dělám to co mám ráda... u mě to jsou 3 věci a to, že se občas projedu na čtyřkolce, psaní a nebo fotografování. Chodit po výstavách, různých akcí, fotit jen tak apodobně je fakt něco úžasného.... dává mě to nové zkušenosti. Občas na psat nějaký ten článek a vědět, že je úspěšný je fakt skvělý pocit. Psát na blog tyto úvahy ( ikdyž jsou občas krátké či dlouhé ) a vědět, že se líbí je důvod dál psát.
No zkrátka a jednoduše, ať děláme co dělám nebo jsme se rozhodli tak, jak rozhodli.... nebylo to jen tak. Náš život to tak chtěl. Jsme takový, jací jsme a kvůli " sviním " se nemá za každou cenu měnit. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 carolinewolf carolinewolf | 7. února 2016 v 22:10 | Reagovat

Naprostá pravda :)

2 thoughtwriting thoughtwriting | 7. února 2016 v 22:57 | Reagovat

[1]: Děkuju moc. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama