" Užívejme života, dokud to jde! "

Svět, který nás obklopuje

3. května 2016 v 14:01

Svět, který nás obklopuje je téma týdne, se kterým si popravdě ani nevím moc rady, jak začít. Každý má na toto téma jiný názor a každý by o světě dokázal napsat mnoho nebo síše spousty věcí, ať už z hlediska událostí, co se tu děje nebo jak vlastně sám člověk je na tomto světě spokojenej se svým životem.

Život na světě? Je několik způsobů, jak to vyjádřit slušně nebo neslušně. Někomu se tady nemusí líbit a dále nechce žít, proto radši spáchá sebevraždu a ukončí to dřív, než aby se tu mezi lidmi trápil nadále a nebo naopak se tu někomu zase může líbit a žije dál pro to, pro co byl stvořen. Osudy si píšeme my, je to naše kniha života.
Svět, ve kterém žijeme je někdy až přím o fascinující a někdy až přímo hrůzostrašný. Nevíme koho potkáme za vteřinu, minutku, hodinu a za den.... Nevíme, co se nám může během chvilky stát a jestli tu budeme nadále nebo ne. Stát se může opravdu cokoliv!


Každý má svůj sen, za kterým si pevně stojí, ať už je život na tomto světě krutý nebo ne. Jde si za svým! Proto žíjme každým okamžikem, protože " ten " okamžik může být i tím nejlepším! Nikdy neodhadneme, kdy je pozdě a kdy je naopak příliš brzo zrealizovat naše plány a nebo tajné sny - touhy.
Neřiďme s epravidly, stejně je nikdo nedodržuje přesně na 100 %, pravidla se naopak mají porušovat, pak zažijete to pravé dobrodružství ve svém životě! Život, který vedeme nikdy nebude úplně stoprocentní, ale zažijeme toho dostatek, abychom vzpomínali na nejkrásnější okamžiky na tomto světě!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mish Mish | Web | 3. května 2016 v 16:43 | Reagovat

Jo s tím mám občas problém, porušit 'pravidla' ale ne zas tak moc velký, takže mám hodně šílených vzpomínek taky. :-D

2 Denisa Motáčková Denisa Motáčková | 3. května 2016 v 17:14 | Reagovat

[1]: Musí být, jinak by to nebylo ono! :-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama