" Užívejme života, dokud to jde! "

Červenec 2017

Kdybych tak mohla změnit svůj život

23. července 2017 v 21:49
Když jsem viděla tohle téma " Kdybych tak mohl/a změnit svůj život " nevěděla jsem, co bych vlastně měla k tomuto napsat. Pak vlastně když se nad tím pořádně zamyslíme a vstoupíme do hloubi naši duše v poslechu oblíbené hudby, zjistíme jaké by to bylo, kdybychom svůj život změnili někde v etapě, kde se nám něco nevydařilo nebo nepovedlo. Rytmus nám dodává odvahu vlastně aji celkově žít.
Kdybych mohla změnit svůj život, tak bych to udělala hned na začátku svého života. Každý z nás měl nějaký sen, který si chtěl splnit, ale přece jen jsme byly pouhé děti. Čím starší jsme, tím více si uvědomujeme, co v nás vůbec se drží. Časem své sny změníme ať už několikrát za život, ale pořád to ke šťastnému životu vůbec nestačí.
Říká se, že za peníze si štěstí, láska .... nejde koupit, ale ukažte mi, kde v té větě " za peníze si štěstí nekoupíš " je pravda. Změnit život znamená zapracovat samy na sobě. Někdy mám pocit, že to co dělám je sice špatné, ale jsem to já. Pokládám si otázku, že kdybych svůj život obrátila jinak, jestli by to bylo lepší a nebo ještě horší než je to teď. Neříkám, že bydlet někde jinde, než jsem teď by nebylo špatné, ale nadruhou stranu mám kolem sebe rodinu a přátelé, kteří vždy zamnou stojí a podporují mě i v hloupostech.
Není špatné, že se mě líbí můj život, protože jaký si ho uděláme, takový ho máme. Osud nám nepíše nikdo, píšeme si ho samy. Každý list má dvě strany - špatná a dobrá a tyto strany by se nezměnily ani, kdybychom se změnili celkově. Neměli bychom zm ěnit svůj život, pokud to opravdu nechceme samy. Ano, každý teď bude si lámat hlavu, co to tady melu za nesmysly, ale každý má na změnu svůj názor .... Jsme to pořád my.
Víte, ikdyž máme špatné, kruté, hrozné .... dny, tak přesto máme kolem sebe lidi, kteří nás mají rádi a berou nás takový jací jsme! :)

Vážně jste připraveni na změnu?? Odpovědi posílejte o komentu, pokud máte taky na to jiný názor.... :P ♥